דף הבית
ארכיון חדשות
ביוגרפיה
תמונות
טלוויזיה
סרטים
דיסקוגרפיה
מולטימדיה
כתבות
וידאו קליפים
שונות
מסביב לעולם
קישורים
פורום
שלח אימייל

הכירו את המעריצים


מעריצת השבוע - מרטינה סרנק
תאריך לידה: 18/08/1992
מדינה: ארגנטינה
עיסוק: תלמידה
טלנובלה אהובה: פנינה שחורה, איש הסודה של חיי, אנטונלה והצילי אותי מריה.
גלאן אהוב: גבריאל קורדו ודדי ברייבה
סרט: 100 פעמים לא צריכה
שיר אהוב: אל אמור
פריטי אוסף: סלסטה, אנטונלה, פנינה שחורה, איש הסודה והצילי אותי מריה ב-DVD. כמעט כל הסרטים שלה, מוסיקה והרבה עיתונים! מפגשים עם אנדריאה: בשנה שעברה הלכתי להיי סקול, אבל בדיוק בתוכנית שאנדריאה לא הייתה. השנה הייתי אמורה ללכת לאם השנה אבל התוכנית נגמרה לפני החופש שלי.
אתר אינטרנט: http://andreadelboca.blogspot.com באתר הזה אפשר לראות את הוידאו, בו חבר שלי פגש את אנדריאה ושלחה לי ברכה!
היסטורית מעריץ: הדבר הראשון שראיתי היה מוכר הסודה אבל אני לא כל כך זוכרת כי הייתי מאוד צעירה ואחר כך משכה אותי הצילי אותי מריה שמאוד אהבתי, ומאז אני עוקבת אחריה! חוץ מזה שהיא שחקנית מדהימה, שמרגשת אותך ומוציאה ממך דמעה כמו חיוך! היא מדהימה בתור בן-אדם, השלווה שלפחות עלי היא משרה, כשאין לי יום טוב אני שמה סרט שלה או טלנובלה שלה וזה עובר לי. האומץ שלה כאישה להגן על ביתה! וההזדמנות שניתנה לי להכיר אנשים מדהימים מחלקים שונים בעולם עם תרבויות שונות שחולקים באהבה לאנדריאה!
רוצה להיות מעריץ השבוע הבא?
כתוב ל info@delboca.net

מעריץ השבוע שעבר - מרטין רודריגז
תאריך לידה: 23/04/81
מדינה: ארגנטינה עיר: גוואלגוואי
עיסוק: מרצה לאומנות ויזואלית
טלנובלה אהובה: סלסטה תמיד סלסטה
גלאן אהוב: גבריאל קורדו
סרט: פונס, אהבה גדולה
שיר אהוב: כולם
פריטי אוסף: הספר של אנטונלה חתום על ידי אנדריאה, תמונה גם חתומה על ידה, הרבה מגזינים, הטלנובלות פנינה שחורה, זינגרה, הצילי אותי מריה, אבא לב, אנדריאה סלסטה, הגלדיאטורים ב DVD, כל הסרטים והרבה תמונות.
מפגשים עם אנדריאה: בשנת 2007 בתוכנית HSM, הנבחרת, בירכנו לשלום וראיתי אותה לראשונה. השנה באם השנה יכולתי להיות איתה ולדבר על הכל. ללא ספק הרגע המאושר בחיי.
תמונות:

אתר אינטרנט: הבלוג על אנדריאה: http://andreadelboca.blogspot.com וקבוצת יאהו www.grupodelboca.com.ar.
היסטורית מעריץ: מעריץ של אנדריאה משנת 1993 כשראיתי אותה לראשונה בסלסטה, תמיד סלסטה. הייתי ילד ומאז התחלתי לעקבו אחד הקריירה שלה. מאוחר יותר התחלתי לאסוף חומר ותודות לאינטרנט הכרתי אנשים רבים מכל העולם שחולקים בזה איתי. בזכות האינטרנט גם הצלחתי לגרום שאנדריאה תכיר את כל האהבה וההערצה שלי כלפיה.

מעריצת השבוע שעבר - מריסול רודריגז אלברז
תאריך לידה: 28/08/82    
מדינה: ארגנטינה
עיסוק: מתרגמת
טלנובלה אהובה: פנינה שחורה
כוכב אהוב: גבריאל קורדו
סרט: אפריינסייס
שיר אהוב: פראה אסטה אמור
פריטי אוסף: סרטים, פרקים של טלנובלות, ראיונות, תמונות, המוזיקה שלה.
מפגשים עם אנדריאה: בשנת 2000 בכניסה לערוץ 13, בשנת 2001 בפולקה, ב- 2004 בתוכנית של מירתה לגרנד ודומיניסיו. 2005 השקה של הצילי אותי מריה. 2007 היי סקול מיוסיקל, הנבחרת. 2008 אם השנה.
אתר אינטרנט:: www.fotolog.com/sol_adelbocafan / http://www.metroflog.com/adelboca_lamama.
היסטורית מעריץ: כשהייתי בת 7 ראיתי סלסטה עם סבתא שלי, לאחר מכן אנטונלה ולאט לאט הפכתי למעריצה של אנדריאה. היא מעולה!!! אני עוקבת אחריה בכל!!! אני אוהבת אותה מאוד!!!

לירן בן מאיר
תאריך לידה: 15/07/85
מדינה: ישראל
עיסוק: סטודנטית לתקשורת וסוציולוגיה
טלנובלה אהובה: פנינה שחורה
כוכב אהוב: גבריאל קורדו
סרט אהוב: 100 פעמים לא צריכה
שיר אהוב: פראה אסטה אמור
פריטי אוסף: הספר של אנטונלה בחתימתו של הסופר אנריקה טורס, 2 חתימות, הרבה עיתונים בעיקר אלו משנות ה-70, הקלטות של כל הפרקים מסלסה ועד איש הסודה של חיי, הדיסקים המקוריים אל אמור וטה אמו, קלטת וידאו מקורית של ימים של אשליה...
פגישות עם אנדריאה: ראיתי אותה במפגש המעריצים במלון שרתון בשנת 1999 בישראל, שם היתה לי ההזדמנות לשאול אותה מספר שאלות ולחבק אותה. במהלך נסיעתי לארגנטיה ראיתי אותה במקרה ביציאה מהבכורה של HSM 2 באולם גראן רקס, ובמהלך הצילומים של היי סקול מיוסיקל, הנבחרת.
תמונות:
אני במפגש המעריצים בשנת 1999 בישראל:

אנדריאה ביציאה מהבכורה של הסרט HSM 2 באולם גראן רקס ב-14 בספטמבר:

הרבה תמונות של אנדריאה המהלך הצילומים של היי סקול מיוסיקל, הנבחרת ב-20 בספטמבר:
Andrea Del Boca
אתר אינטרנט: אני המנהלת של אתר זה. כולל הגרסה הישנה, האתר באוויר מה-17 במרץ 2000.
היסטורית מעריץ: מעריצה של אנדריאה מהפעם הראשונה שראיתי אותה באנטונלה, כשהייתי בת 9. עם כל פרק, עם כל טלנובלה התמכרתי יותר. למעשה גדלתי בליווי של הדמויות שלה. אנדריאה בשבילי היא רגש אחד גדול. התחלתי להעריץ אותה כשחקנית וכעת אני מעריצה אותה כבן אדם, כאישה וכאמא. תודות להערצה זכיתי להכיר אנשים מדהימים רבים ברחבי העולם. בנוסף, דרכה הכרתי את התרבות הארגנטינאי, שהיום היא אהבתי הגדולה.