andrea del boca

ארכיון חדשות - 2008

   יוני 2008


12.06.08 - לוק: "אני נותנת לחיים לקחת אותי"
אנדריאה היא כתבת השער של גיליון יוני של המגזין לוק. בעוד היא שמחה עם ההווה המקצועי שלה, השחקנית מספרת איך היא מתפקדת כמנחה של "אם השנה". בנוסף, היא מדברת על המשיכה שלה לבגדים שחורים, מספרת מיהם המעצבים האהובים עליה, חושפת מדוע ביתה אננה היא כל כך גנדרנית ומסבירה מה היא עושה כדי לשמור על העור הצעיר.
לקריאת הכתבה המלאה בספרדית
Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca
מקור: לוק

   מאי 2008


31.05.08 - פרה טי: "אני מקווה להיות מאושרת עם גבר לידי"
עם 39 שנותיה כשחקנית היא זכתה בתואר "מלכת הטלנובלות". אבל היא החליפה את הבדיון במצאיות ועכשיו היא מנחה את "אם השנה". בראיון זה, היא מעיזה לדבר על הכל: על אהבות העברה, על הבת שלה אננה, על מערכת היחסים השנויה במחלוקת עם האב, ריקדו ביאסוטי, על השמועות שמקיפות אותה ועל האהבה.
לקריאת הכתבה המלאה בספרדית
Andrea Del Boca Andrea Del Boca
מקור: פרה טי
24.05.08 - אנדריאה זוכתה מאשמה!
כשאנדריאה דל בוקה התלוננה בפומבי בתוכניתה "אם השנה" בערוץ 13, ש"בתי נעלמה, אביה אמר לי שהוא לוקח אותה לחופשה אבל אני מתקשרת למספר הטלפון שנתנו לי ואף אחד לא עונה לי, בבקשה עזרו לי למצוא אותה", ריקדו ביאסוטי החל בתביעה נגד השחקנית על השמצה. כעת, החוק פסק לטובת דל בוקה, שהתייצבה בפני בית המשפט, שהחלט לזכות אותה בכל הסעיפים נגדרה, שהיו יותר מ 15.
מקור: פורושואו
19.05.08 - אנדריאה ביקרה בשכונת טובה בעיר רסיסטנסייה

במסגרת צילומי תוכנית מיוחדת על משפחות הילידים בפריפריה, השחקנית הידועה אנדריאה דל בוקה ביקשר אמש בשכונת טובה בעיר רסיסטנסייה, אליה הגיעה בליויי מזכירת החינוך, מריה אינס פילטי ורגרה, המזכירה הכללית של השלטון, אלדה פרטילה, סגן המזכיר של התרבות, פרנסיסקט רומרו ונציגות הפריפרייה סנדרה מנדוסה ואינוסנסיה צ'רולה.
מנחת הטלוויזה, נראתה נרגשת כשאמרה שהיא מרגישה "המון התרגשות, בגלל שקיבלו אותנו בזרועות פתוחות ונתנו לנו להכיר את השורשים שלהם והסיפור חיים שלהם, בנוסף לבקשת הסליחה מהם על ההדרה שבמשך שנים רבות נאלצו לחוות". היא ציינה גם ש"בגלל שאני באה במקור ממשפחה ילידה, מעדת הקוליקה, מאזור הטולדוס, שממקומת בצפון מזרח הפרובינסיה של בואנוס איירס, הביקור הזה בשכונת טובה משמעותו מפגש מחודש עם שורשים אלו".
בהתייחסותה לביקור מחר ב"אל אימפנטרבלה", אמרה שהיא חסרת סבלנות ושזו "רק ההתחלה של כל מה שמתכוונים לעשות עבור המשפחות הילידות של צ'אקו". דל בוקה תמשיך במסע בביקור בבית השמש, שם תראיין אמהות ילדות, ותסיים בביקור בבית חולים לילדים. מחר, בליווי המושל והנציגה מנדוסה, תיסע אל "אל אימפנטרבלה".

מקור: צ'אקו פרנסה
12.05.08 - "הכלא של הנשים"


יום שני הזה בשעה 17:00. בתוכנית שמנחה אנדריאה דל בוקה - ישודר פרק מיוחד: "הכלא של הנשים".
אנדריאה התייצבה במחלקת העצירים 31 של אסייסה, המוכרת יותר כ"כלא הנשים". שם היא שמעה סיפורים מדהימים וקורעי לב:
פביאנה, סוניה ואנה. 3 נשים עצורות על העברה של סמים בגבול. כעת, הן חיות מאוחרי סורגים ביחד עם ילדיהן. בית הכלא מאכלס אמהות אסורות וילדיהן עד גיל 4. לאחר מכן, הן חייבות למצוא מישהו שיטפל בילדים במקומן.
אנדריאה תשוחח עימן ותהיה עדה לאיך הן חיות, איך הן מגדלות את ילדיהן, חלקם נולדו בתוך ההסגר ולא מכירים את "החוץ", מה הן חושבות על עתידן.


מקור: פרימיסייס ז'ה
10.05.08 - קלרין: אנדריאה דל בוקה, בכלא

במשך 39 שנות קריירה נכנבתי למקומות רבים, אך לעולם לא, אפילו לו עבור סדרה, הייתי בבית כלא. אנחנו יכולים רק לדמיין, בגלל הסרטים שראינו. אבל צליל הדלתות שנפתחות ושוב נסגרות מאחוריך, המפגש עם אותן נשים שאינן פחות אמהות מאחרות... הכל היה הרגשה מאוד חזקה ולמידה חשובה". אנדריאה דל בוקה, שחקנית של כל החיים, עכשיו מנחה את "אם השנה" (ערוץ 13, בשעה 17), מספרת את החוויה שלה שעות בלבד, לאחר שצילמה במחלקת המעצר 31 של אסייסה, את הראיונות שישודרו ביום שני בתוכנית.
לקריאת הכתבה בספרדית

מקור: קלרין

חזרה לדף הקודם