andrea del boca

ארכיון חדשות - 2007

   יולי 2007
19.07.07 - בין איבו קוטזרידה וטומי דנסטר
לאחר התשובה השלילית של גוסטבו ברמודז, השחרית עלולה לבחור אחד משני השחקנים האלה שיככב עימה בחלק השני של "פנינה שחורה".

למרות שבהתחלה חשבו על גוסטבו ברמודס בתור הכוכב של אנדריאה דל בוקה בחלק השני של "פנינה שחורה", זה לא יהיה אפשרי. השחקן דחה את ההצעה בגלל שיש לו מספר פרוייקטים עתידיים ויחזור לעבוד בבואנוס איירס רק בשנה הבאה. כתוצאה מכך, אנדריאה תצטרך לחפש כוכב אחד שיסכים ללוות אותה, כיוון שגבריאל קורדו (שכיכב בחלק הראשון של הסדרה בשנת 1994) לא הסכים להצעה. השמות שעלו לאחרונה הם איבו קוטזרידה וטומי דנסטר. המנחה לשעבר של "ורסוס" נמצא בצילומי טלנובלה במקסימקו. איבו גר מזה זמן רב בארה"ב.

מקור: פרימיסייס ז'ה


19.07.07 - אנדריאה בבכורה של "ללולה"

קבוצת דורי מדיה הציגה אתמול במרכז התרבות קונקס את "להלולה", הטלקומדיה החדשה בכיכובים של קרלה פטרסון ולואיסנו קסטרוץ מלבד לצוות השחקנים, הגיעו לתמוך בהשקה הבינלאומית בין היתר: אוסבלדו לפורטו ואישתו ויויאנה סאייס, אנדריאה דל בוקה ואביה ניקולס (שותפים חדשים של דורי), גוסטבו ברמודז, ראול לקואנה, קרלוס בז'וסו, מרסלו מזרלו, מוניקה אז'וס ורבים אחרים.

אנדריאה דל בוקה וגוסטבו ברמודז הם זוג כמעט אידאל בטלנובלות. אך נכון לעכשיו לא יעבדו ביחד. שניהם חברים טובים של יאיר דורי ואתמול, בבכוה של "ללולה", שוחחו והצטלמו אך לא יותר מכך. אנדריאה ממשיכה עם "פנינה שחורה, הסיפור ממשיך" ומקווה שטומי דנסטר יהיה הגלאן שלה (כבר הודענו שהיא תעלה ב 5 בנובמבר בשעה 14:30 בערוץ 13). לשנת 2008 היא כבר מתכננת טלקומדיה עם גבריאל קורדו. ובינתיים, עד אוקטובר, היא ממשיכה מאושרת בתפקידה כשופטת של "היי סקול מיוזיקל, הנבחרת".

בתמונות: 1) עם יאיר דורי, קרלה פטרסון, נדב פלטי וגבריאלה פוצ'ינסקי
2) עם גוסטבו ברמודז

מקור: פורושואו


18.07.07 - "האהבה והפרוייקטים המקצועים תמיד גורמים לך להיראות זורח"
בגיל 41 עם 38 שנות קרייקה היא מתוודה: "אני מלאה באנרגיות ועם רצון להשתנות". ביום ראשון הופיעה לראשונה כשופטת ב"היי סקול מיוזיקל", והיא עומדת להתחיל את הפרה-הפקה של החלק השני של אחד מלהיטיה הגדולים: פנינה שחור. וזה לא הכל: היא מבטיחה לבצע את "כל הפרוייקטים שחשובים לי, ויש סיכוי שאעשה קומדיה מוזיקלית".

 • "אני מעריצה כל כך מושבעת של היי סקול מיוזיקל שראיתי את הסרט יותר פעמים מאת הסרטים של עצמי"
 • "הייתי יכולה לגלם את בת הים הקטנה בגלל שיש לי אותו צבע שיער כמוה. גם בטלנובלות היה לי העונג לגלם את הסינדרלה, ובחיים האמיתיים פעמים רבות הייתי היפה, כיוון שפגשתי בכמה חיות!"
 • "פנינה שחורה הייתה תופעה. שברה את המוסכמות. אני מדברת על העליונות של האישה. זו היתה דמות שחדרה הכי עמוד ללב הנשי. והגיעה למדינות חסרות תקדים של אסיה, מזרח אירופה וארצות ערב."
 • "המשפחה שלי היא כמו נבחרת ארגנינה: ננצח או נפסיד, כולנו מעודדים לאותו צד."
 • "(אננה) רוצה להיות שחקנית, אבל בינתיים היא לא תעבוד. היא מאוד קטנה. שתהנה מהגיל שלה! שתתעסק בלשחק. אדריאן סואר והיא אומרים שהם יעבדו ביחד, אך זוהי רק בדיחה."

  מקור: חנטה
 • 17.07.07 - פנינה שחורה, הסיפור ממשיך
  בזמנו סיפרנו שאנדריאה מכינה את ההמשך של "פנינה שחורה" ובשיחה עם השחקנית אישרנו שהיא רוצה גלאן בינלאומי ושאדריאן סואר הבטיח לה את השידור בערוץ 13 אם היא תצליח, ביחד עם אביה ניקולס, לסגור את ההפקה העצמאית שלה. היום הכל נסגר. אנו יכולים לספר של"פנינה שחורה, הסיפור ממשיך" יש כבר תאריך עליה לאוויר בערוץ 13 ב 5 לנובמבר בשעה 14:30 ושהשותף שלה הוא יאיר דורי, מה שמבטיח את ההפצה ברחבי העולם של המוצר. בנוגע לגלאן עדיין אין דבר סגור. נשארה באוויר האפשרות של טומי דנסטר, אך נכון להיום זו תהיה החדשה הבאה שננסה לברר בפורושואו.
  מקור: פורושואו
  16.07.07 - אנדריאה ואננה - תמונה משותפת
  אננה קיארה, הבת של אנדריאה דל בוקה, בת 6, ליוותה את אמה בבכורה של "היי סקול מיוזיקל, הנבחרת". אנדריאה היא אחת מהשופטים שבוחרים את הכוכבים של הגרסה הארגנטינאית של הלהיט של דיסני.

  מקור: פורושואו
  15.07.07 - הבכורה של היי סקול מיוזיקל, הנבחרת
  בשידור חי, עם פתיחה דומה לתוכנית של דייגו ארמנדו מרדונה, עם הופעות מוזיקליות, בלט, קרקס וכו', נפתחה בערוץ 13 הגאלה הראשונה של "היי סקול מיוזיקל" והריאליטי שלה כדי למצוא את שני הנבחרים לככב בסרט שיצולם בארגנטינה, בעקבות ההצלחה של סרט הטלוויזיה של דיסני. בחבר השופטים נמצאים אנדריאה דל בוקה, לאורה אוליבה, אפו ורדה ופיטר מקפארליין. בית הספר נמצא תחת שרביטו של ריקי פאשקוס ומדריכיו. ממוצע הרייטינג של התחרות היה 18.4 עבור "ספיידרמן 2" בערוץ טלפה לעומת 16.1 שעשה "HSM, הנבחרת".


  מקור: פורושואו
  14.07.07 - חיימה ביילי מראיין את אנדריאה ב"טנדנסיה"
  השחקנית אנדריאה דל בוקה הייתה אחת מהכוכבות של "טנדנסיה", תוכנית האופנה שמשודקת בימי שבת, בשעה 20:00, בערוץ 9, ובהזמנות זו השתתפה בראיון "אחד על אחד" עם העיתונאי חיימה ביילי. את דל בוקה היה אפשר לראות לאחרונוה בפרק של "נשים רוצחות", התוכנית השבועית בהפקת פול-קה, בו כיכבה בפרק הנקרא "סוניה, חסרת נשמה" אך עם ביילי בוודאי לא תשוחח על הקרייקרה המצליחה שלה בלבד.
  מקור: אינפובאה
  10.07.07 - אנדריאה דל בוקה, השופטת הבכירה של "HSM"
  אנדריאה דל בוקה קיבלה את ההצעה של מרסלו טינלי ותהיה הנשיאה של חבר השופטים של "היי סקול מיוזיקל, הנבחרת" בערבי גאלה שינחה מתיאס מרטין. כך הולכים ונסגרים הכוכבים לתוכנית המוזיקלית החדשה בשיתוף של דיסני, אידאס דל סור וערוץ 13.

  מקור: פורושואו

     מאי 2008


  21.05.07 - הרוצחות שבדרך ואנדריאה דל בוקה
  משחקי גביע ה"ליברטדורס", בהם משחקת בוקה ג'וניורס, מעכבים את העליה לאוויר של הפרקים של "נשים רוצחות". אבל בשבוע הבא ישודר הפרק שצילמה אנדריאה דל בוקה, ולפי השמועות, הוא מצמרר. רחוק מהמתיקות שלה, אנדריאה מגלמת מענה שכולאת את קורבנותיה, חותכת אותם לאט לחתיכות ושורפת אותם עם סיגריות. מדהים. בנוסף, צולמו פרקים על יולי, אך ההפקה של פול-קה החליטה לצלם עוד 4 פרקים, ולכן התוכנית תימשך עד אוגוסט.
  מקור: לאורה אובפל
  04.05.07 - אנדריאה חוזרת לערוץ 13 כדי לצלם את "פנינה שחורה 2"
  אנדריאה אישרה זאת בעצמה, בראיון לתוכנית "בקרים לא רשמיים". אנדריאה תחזור למסכי הטלוויזיה בערוץ 13 כדי לעשות את החלק השני של "פנינה שחורה", טלנובלה בה כיכבה בשנת 1994. כנראה, הצילומים יחלו ביוני, והעלייה לאוויר יכולה להתרחש בחצי השני של 2007 ותחילת 2008. והגלאן? יצטרכו לייבא אותו מחו"ל.
  מקור: לה רסון

  03.05.07 - אנדריאה חוזרת לערוץ 13
  ההופעה של השחקנית בסדרה של אדריאן סואר "נשים רוצחות" אינה מקרית: אדריאן ישדר בערוץ שלו את "פנינה שחורה 2".
  הדמות של אנדריאה דל בוקה לא מעוררת אדישות: היא אהובה או שנואה. אבל לא בגלל משהו במיוחד, אלא בגלל מה שהיא מעוררת בגילומה של דמויות שונות שהביאו אותה לפופולריות. ובדיוק זה מה שמעורר קוטביות. לכן, למרות שלא הצליחה בטבילת האש בערוץ 9 המתפתח, חזרתה לטלוויזיה עדיין מצופה עד מאוד. אנדריאה משתייכת לקבוצת שחקניות שהשפיעו על דור שלם של עקרות בית שנאנחו עם הסיפורים שבהם כיכבה.
  הבוקר, בתוכנית "בקרים לא רשמיים", הדיווה של הטלנובלות אישרה ש"פנינה שחורה 2" תשודר בערוץ 13 ושהגלאן לא עובד בארגנטינה אך מצליח בחו"ל. יחד עם זאת, סיפרה שהצילומים יחלו ביוני. נזכור שאנדריאה כבר הצטלמה לסדרה "נשים רוצחות", מוצר של אדריאן, האיש שהחזיר אותה לערוץ 13 עם הלהיט "מוכר הסודה של חיי".
  מקור: פרימיסייס ז'ה

     אפריל 2007


  27.04.07 - "סוניה, חסרת נשמה"
  אנדריאה כבר נמצאת בפול-קה מצלמת את הפרק של "נשים רוצחות", "סוניה, חסרת נשמה". בחזרתה לטלוויזיה, לאחר "הגלדיאדורים של פופז'ה", מלווים אותה מרטין סיפלד ומלנה סולדה. כרגיל לתוכנית זאת, הסצינות מאוד נועזות, על הגבול.
  מקור: קרוניקה
  27.04.07 - "סוניה, חסרת נשמה"
  אנדריאה כבר נמצאת בפול-קה מצלמת את הפרק של "נשים רוצחות", "סוניה, חסרת נשמה". בחזרתה לטלוויזיה, לאחר "הגלדיאדורים של פופז'ה", מלווים אותה מרטין סיפלד ומלנה סולדה. כרגיל לתוכנית זאת, הסצינות מאוד נועזות, על הגבול.
  מקור: קרוניקה

     ינואר 2007


  16.01.07 - אנדריאה ואננה טסו למיאמי

  ב- 12 לפברואר, אנדריאה טסה למיאמי עם ביתה אננה כדי לנפוש שם כמה שבועות. הוריה של אנדריאה, אנה מריה וניקולס, הגיעו לשדה התעופה בכדי להיפרד מהן לשלום.

  מקור: סמנה

  חזור לדף הקודם