andrea del boca

ארכיון חדשות - 2004

   דצמבר 2004


26.12.04 - הכל משתנה: אנדריאה בראיון לקלרין
בגיל 39, אנדריאה דל בוקה אומרת שאותה אנדריאיטה, זאת של הכל בסדר, לא קיימת עוד. היום היא אם חד הורית, יש לה מאבק משפטי עם בן זוגה לשעבר והיא מחפשת לייצג את הנשים שמגנות על זכויותיהן.

הכתבה המלאה בספרדית
09.12.04 - נפטרה השחקנית מריה רוסה גאז'ו

השחקנית המכובדת מריה רוסה גאז'ו נפטרה אתמול אחר הצהריים, בגיל 83, כתוצאה מהחמרה במצבה הבריאותי העדין. מריה רוסה הייתה חברה טובה של משפחת דל בוקה ואנדריאה אהבה אותה מאוד. השתיים שיחקו יחד בטלנובלות פנינה שחורה וזינגרה.
08.12.04 - חולקו פרסי "נועזות 2004"
אתמול, יום שלישי בשעה 13, בפינת קרלוס גרדל (קרלוס גרדך ואנקורנה) חולקו פרסי ה"נועזות", שבמשך 14 מציינים לשבח נשים שמצטיינות בפעילויות שונות. בין הנבחרות השנה נמצאות מגדלנה רואיס גינאסו - בעיתונות, פאולה סוארס - בספורט, אנדריאה דל בוקה - בטלנובלה, נלי עומר - במוסיקה, סנדרה גידה - בקומדיה מוסיקלית, ווירחינה לגו - בתיאטרון.
בראיון ל"קונטלו, קונטלו", אנדריאה ציינה שהיא ממשיכה במלחמה לקחת את ביתה לבדיקות במיאמי. למרות המשפט הפוליטי שמתנהל נגדו, השופט נורו ויז'גרה ממשיך להיות אחראי על התיק.
02.12.04 - אנדריאה על השער של המגזין "לוק"
לחזור בגדול
היא היתה ותמשיך להיות - למשך עוד זמן קצרצר - המלכה של הטלנובלות. הבת שלה ופרוייקטי העבודה שלה, הם המוטיב שלה בשביל להרגיש טוב ולהטעין את הסוללות.

כאן ניתן לקרוא את הראיון המלא בספרדית ולראות את התמונות

   נובמבר 2004


22.11.04 - אנדריאה אכלה צהריים עם מירתה לגרנד
אנדריאה הייתה האורחת היחדה בתכנית "אוכלים צהריים עם מירתה לגרנד" היום בערוץ אמריקה. רב הראיון התנהל סביב ביתה אננה. היא דיברה מהרגע שהיא נודעה על ההריון ועד המצב הנוכחי שהיא חיה כיום. בנוגע לענייני עבודה היא אמרה שתעשה מ- ה-כ-ל! בקרוב היא תשתתף בסרט של אאוחניו זנטי "עץ של אש", ותתחיל לצלם את הטלנובלה. שני הפרוייקטים יצולמו בסאן לואיס. חברת ההפקה רד-לוחו בונה אולפן צילומים בפרובינציה. בשנת 2006 היא תעשה תיאטרון, את המיני-סדרה ותצלם סרט נוסף.
21.11.04 - אנדריאה היא השער של המגזין "טנדנסיה"
אנדריאה דל בוקה נבחרה להיות השער הנשי של הגיליון השני של המגזין "טנדנסיה" הארגנטינאי. אתמול בתכנית "טנדנסיה" בערוץ 9 הראו תמונות מהסט בסטודיו של קלאודיו דיווז'ה, ובאתר האינטרנט של התכנית הם שמו תמונות מסט הצילומים.

כאן ניתן לראות את התמונות מהסט
20.11.04 - אנדריאה בטלוויזיה
בשעות הקרובות, לאנדריאה דל בוקה, שחתמה לאחרונה חוזה של אקסקלוסיביות עם חברת ההפקה רד לוחו של חורחה "קורצ'ו" רודריגז בשביל לעשות מספר פרוייקטים בקולנוע, תיאטרון ולטלוויזיה, יהיה לוח זמנים עמוס פעילויות. מחר בשעה 21:00, תתארך בתוכנית "דומיניסיו" של ניקולס רפטו בערוץ 13. מחרתיים, בשעה 12:30, תאכל צהריים עם מירתה לגרנד בערוץ אמריקה.
מקור: לה נסיון
19.11.04 - עיתון "היום": אנדריאה דל בוקה תצטרך להתעמת בבתי המשפט
השחקנית אנדריאה דל בוקה קיבלה זימון לנתינת הצהרה ביום שני הקרוב ב- 9, בבית המשפט הממוקם ב לאווז'ה 1638, בעקבות העברה כביכול של מניעה מהאב של ביתה לבקר את הקטינה. כך אישרו מקורות ממערכת הצדק, שהסבירו כי החוק הפלילי 24270 מעניש עם מאסר של 3 חודשים עד 3 שנים את ההורה שמעלה קשיים על הביקור אצל הילדים של ההורה האחר. לפני הזימון של השחקנים, התקיים מפגש בין שני הצדדים בבית המפשט, שלא העלה תוצאות חיוביות. הקריאה מומשה בעקבות התעקשות של התובע הכללי דניאל פבלובסקי ע"י השופטת סילביה רמונד, שמפקחת על בית המשפט מספר 5, שהמנהלת שלו היא הגברת אלנה פריז'וצ'י. הזימון של יום השני הוא הראשון שניתן לשחקנית, שיכולה לא להתייצב, ובמקרה הזה תצטרך רמונד להוציא לפעול זימון חדש.
מקור: עיתון "היום"
15.11.04 - יום הולדת שמח אנניטה!
היום הבת המקסימה של אנדריאה חוגגת יומולדת 4. זה נראה כאילו רק אתמול היא נולדה וכבר היא בת 4! אנו מאחלים לאנניטה יומולדת שמח ושתהיה תמיד שמחה! הרבה אושר, אהבה ובריאות. ברכות לכל המשפחה!
לחצו כאן בכדי לראות את כרטיס הברכה
14.11.04 - אנדריאה דל בוקה תתגורר בסאן לואיס
העיתון של הרפובליקה של הפרובינציה סאן לואיס פרסם כתבה על אנדריאה והטלנובלה שעתידה לצלם שם. אנדריאה ביקרה לפני מספר ימים בפרובינציה בכדי להכיר את האיזורים בהם תצולם הסדרה שתככב בה. בזמן שהותה שם, יחד עם המפיק והנשיא של רד לוחו, חורחה "קורצ'ו" רודריגז הוכרז רשמית שהצילומים של הסדרה "מריה סולדד" (שם אפשרי לטלנובלה) יערכו 100% בסאן לואיס. הסדרה תכיל 120 פרקים שיצולמו החל ממרץ, במשך 10 חודשים, באיזורים שונים בפרובינציה. אנדריאה אישרה שבמהלך עשרת חודשי הצילומים היא תתגורר עם כל משפחתה בסאן לואיס.
קראו כאן את הכתבה השלמה בספרדית
13.11.04 - יום הולדת 12 למגזין "קאראס"
"קאראס" חוגג יום הולדת 12 ואנשי הבידור המובילים מוקירים את המגזין הארגנטינאי. ביניהם נכללת אנדריאה שלנו, שלא יכלה להיעדר כמובן. בתמונה היא נראית מחזיקה את השער שלה משנת 98. הברכה הכתובה בידי אנדריאה:
להרבה יותר מ-12!!. ברכות. אנדריאה.

   אוקטובר 2004


28.10.04 - קורדו, הגאלן של אנדריאה?
גבריאל קורדו הוא הכוכב בעל הסיכויים הרבים ביותר להיות הגלאן של הטלנובלה בכיכובה של אנדריאה דל בוקה בשנת 2005. הסדרה, בהפקה של החברה של חורחה רודריגז, תשובץ במשבצת השידור המרכזית של ערוץ 9 ב-2005. המועמד הראשון היה גוסטבו ברמודס, אך הוא יעבוד עם ארסלי גונזלס.
מקור: "לה רסון"


27.10.04 - אנדריאה, אשת השנה 2004
אנדריאה הוכתרה כאשת השנה 2004, על פי בחירתם של קוראי המגזין גלמור. הענקת הפרס התרחשה אתמול בשעה 20:00 במלון מריוט פלזה. בראיון ל"קונטלו, קונטלו", אנדריאה אמרה שזה כבוד גדול, כיוון שבשנה הזאת, בה לא עשתה שום פרוייקט כשחקנית, היא מרגישה שבצורה מסויימת הפרס הוא אות הוכרה למאבק שלה כאישה ואמא השנה.
היא אמרה ששתי השנים הכי חשובות עבורה הן אמה והבת שלה, שהן המנוע שלה ושהן מלמדות אותה להיות טובה יותר כל יום.
היא דיברה על כך שהשנה התחילה עם קשיים, ונגמרת עם הפרס הזה, עם חתימת החוזה כאמנית אקסקלוסיבית של "רד-לוחו" למשך שנתיים, שמאפשר לה להישאר במדינה ולעשות פרוייקטים שחושבים לה ומעניינים אותה, ועם הבריאות של הקרובים אליה. כל אלו הם הגורמים לכך שהיא מרגישה טוב.
26.10.04 - אנדריאה ב"קונטלו, קונטלו"
היום ראיינו את אנדריאה בתוכנית "קונטלו, קונטלו", כשהיא היתה במכוניתה. היא סיפרה שהם נמצאים במשא ומתן עם השחקן שיככב לצידה, ושהיא לא עבדה איתו עדיין. היא ניצלה את ההזדמנות והודתה למועדון המעריצים שלה שנתן לה במתנה ליום הולדתה דמות של הבתולה של סנטה לוסיה. היא הוסיפה שהיא עדיין מחכה לאישור יציאה למיאמי עם אננה.
18.10.04 - היום אנדריאה חוגגת יום הולדת!
היום, ה 18 באוקטובר 2004, אנדריאה חוגגת יום הולדת 39, ומתוכם 35 שנות קריירה.
יום הולדת שמח אנדריאה!!!!!

לחצו כאן כדי לראות את כרטיס הברכה
06.10.04 - ברכו את אנדריאה לכבוד יום הולדתה!
ב- 18 באוקטובר אנדריאה תחגוג יומולדת 39, וכיוון שהתאריך מתקרב, אתם מוזמנים להשאיר את הברכות שלכם בפורום שפתחתי במיוחד לשם כך: (עדיף שתכתבו את הברכות בספרדית, אך אפשר גם באנגלית).
השאירו את הברכות שלכם כאן

   ספטמבר 2004


25.09.04 - אנדריאה בעיתונים "לה נסיון" ו"לה רסון"
בעיתון "לה רזון" התפרסם ראיון עם אנדריאה בעקבות החוזה המדובר והפרוייקט החדש הזה שמתקרב. ב"לה נסיון" גם כן יש כתבה על הנושא. ניתן לקרוא את הכתבות בספרדית כאן:
לה רסון: "אני סומכת על עצמי וחוזרת עם רעב לתהילה"
לה נסיון: אנדריאה דל בוקה חוזרת לתמונה
24.09.04 - אנדריאה חתמה היום בשעה טובה על החוזה!
בשעה טובה, אנדריאה חתמה על החוזה עם "רד לוחו" הבוקר במשרדים של חברת ההפקה בנוכחות העיתונות. בראיון ל"לוס אינטוקבלס" סיפרה שהיא מאושרת ושהיה לה רצון עז לחזור לעבוד במדינה שלה. היא אמרה שהכוכבים עומדים לטובתה בפחות מחודש ליום הולדתה. לטנלובלה שיעשו כבר יש ערוץ והיא תשודר בשנה הבאה בטלפה. מדובר בטלנובה מאוד רומנטית ואביה, ניקולס דל בוקה יחזור לביים אותה.
23.09.04 - אנדריאה חותמת לשנתיים עם קורצ'ו רוגריגז
בתכנית "לוס אינטוקבלס" חשפו שאנדריאה חותמת חוזה לשנתיים עם חברת ההפקה "רד לוחו" בבעלות חורחה "קור'צו" רוגריגז, בעלה לשעבר של המנחה סוסנה חימנס. החוזה כולל סדרת טלויזיה בכיכובה, מיני סידרה, סרט קולנוע והצגת תיאטרון. מחר, יום שישי תיערך חתימת החוזה באופן רשמי מול העיתונות. מזל טוב אנדריאה!!!
20.09.04 - העיתונאי לואיס ונטורה ראיין את אנדריאה
היום בתכנית "לוס אינטוקבלס" שידרו ראיון שערך לואיס ונטורה עם אנדריאה ביום שישי שעבר. אנדריאה אמרה שאננה היא המנוע היומי שלה, שלא קשה לה לתפקד כאמא חד הורית ושהיא גאה בכך. היא דיברה על התקרית המפורסמת עם מירתה לגרנד, ואמרה שהשאלה תפסה אותה בהפתעה. היא סיפרה שניהלה מגעים עם ויז'רואל (מטלפה) ועם סואר (מפולקה), אבל ששום דבר לא סגור. שניהם רוצים אותה אך המשבר לא מאפשר לפעמים לבצע פרוייקטים מסויימים.
16.09.04 - אנדריאה בהשקה של הפסטיבל הראשון של הטלנובלה הלטינו אמריקאית.
מוריה קסאן, אנדריאה דל בוקה, לואיסה קוליוק, אנדריאה בונלי, קרינה זמפיני, אריקה וולנר, אנה מריה גינטה, לוקרסיה קפז'ו, איליאנה קלברו וכמה "פנסיונרים" של הטלויזיה כמו פנצ'ו גררו או ניקולס דל בוקה, היו שלשום בשגרירות של אורוגואי בבואנוס איירס, כדי להשתתף בהשקה של הפסטיבל הראשון של הטלנובלה הלטינו אמריקאית, שלפי הדיווחים, יתרחש החל מה- 26 במרץ ועד ל-4 באפריל בפונטה דל אסטה.
מקור: קלרין
03.09.04 - אנדריאה השתתפה באירוע של לואי ויטון
כמות אדירה של אישים נכחו בערב חמישי בהאנגר בפארק מטרופוליטנו בשביל לחגוג 150 שנים של הפירמה הצרפתית המפורסמת (לתיקים, נעלים ואביזרי יוקרה נוספים) לואי ויטון. מלבד הדיוות המקומיות, סוסנה חימנס ומירתה לגרנד, נראו שם מגרסיאלה בורחס לפלורנסיה דה לה וה, בנוסף לפמפיטה, ססיליה רות, אנדריאה דל בוקה וג'ינו בוגני, בין האחרים.
מקור: קלרין

   אוגוסט 2004


13.08.04 - אנדריאה ולואיסה קוליוק יככבו יחד
שמועה: לואיסה קוליוק מבקרת לעיתים קרובות את אנדריאה דל בוקה עקב פרוייקט משותף לככב במיני סדרה, שהן מאוד מתלהבות ממנו. ביחד הן "נותנות חיים" לתסריט בשביל להקליט פרק נסיון ולהציג אותו בפני אדריאן סואר, איתו אנדריאה נמצאת בחברות טובה.
מקור: קרוניקה
05.08.04 - אנדריאה הלכה למסיבת יום ההולדת של לידיה למייסון
לידיה למייסון חגגה את יום הולדתה ה - 90 במספר במסעדה-ספרייה "קליסקה ומודרנה". אנדריאה הייתה שם ואמרה שבשבילה לידיה היא כמו משפחה, ושהיא קנתה לה במתנה ליום ההולדת סיכה של עץ החיים. בין המוזמנים האחרים היום גם צ'ינה זוריז'ה, ראול לקואנה, סולדד סילביירה, חואקין פוריאל ונטליה אוריירו.
01.08.04 - אנדריאה, במופע של הגרושות
אנדריאה הלכה לראות את ההצגה המוסיקלית המצליחה "המופע של הגרושות". וכשהסתיימה ההופעה, אנדריאה הזמינה לארוחת ערב את הכוכבת של ההצגה - קתרין פולופ (סוניה ב"המורדים), ושתיהן יצאו יחד. כאן בתמונה, שתיהן נראות מאוד שמחות יחדיו כשהן מחייכות למצלמות.

   יולי 2004


22.07.04 - אנדריאה בתוכנית של סוסנה חימנס
אתמול אנדריאה הייתה בתוכנית של סוסנה חימנס. היא נראתה מצויין, מאושרת והיא צחקה כמו שלא ראינו אותה זה זמן רב. במהלך התוכנית לא הוזכרו הבעיות עם ביאסוטי בכלל. הן דיברו על האהבות שלה, על הנשיקה הראשונה בטלוויזיה (על ראול טאיבו) ובמציאות (עם סילבסטרה). סוסנה שאלה אותה אם יש לה חבר ואנדריאה, על אף שלא אישרה זאת, חייכה ואמה שהיא בסדר גמור, כשהיא משאירה מקום לספק.....
ביציאה מהתוכנית היא רואיינה ע"י התוכנית "לוס אינטוקבלס" ואנדריאה למעשה הודתה במערכת היחסים החדשה הזאת. במזל טוב אנדי!
20.07.04 - אנדריאה, ילדתה והמופע של פנאם
בפסק זמן מהמריבה המתוקשרת עם האב של ילדתה, ריקרדו ביאסוטי, אנדריאה לקחה את אננה הקטנה לראות את המופע של לאורה פרנקו, המוכרת בתור פנאם. ההופעה, אני היא פנאם הינה עיבוד של התוכנית שהיא מנחה בבוקר בערוץ 9, עם כל הדמויות המוזרות והצבעוניות של האי שלה. אנדריאה הלכה לתיאטרון לבד ובכל רגע ניסתה להגן על ביתה מהפלאשים של הצלמים.
מקור: קלרין

   יוני 2004


28.06.04 - אנדריאה הופיעה בתוכנית "לה קורניסה"
ביום ראשון, אנדריאה הופיעה בתוכנית "לה קורניסה", שמנחה לואיס מחול, שמשודרשת בערוץ אמריקה בארגנטינה. אנדריאה אמרה שהמשפט הפוליטי נגד השופט מתנהל ושבקרוב יראה תוצאות. שופט חדש אחראי להסדיר את מצבה והיא רגועה יותר כיוון שסוף סוף נענו לה. עדיין היא איננה יכולה לנסוע למיאמי אך בקרוב תוכל לעשות זאת. אננה נפגשת עם אביה אך זה לא כמו מקודם. אנדריאה מחכה שיטופל במקרה של אותו היום, האלימות של ביאסוטי וזה שאננה לא יכולה להמשיך עם הטיפול במיאמי. כל העניינים הללו מטופלים בימים אלו.

   מאי 2004


18.05.04 - הביעו את תמיכתכם באנדריאה
בפני הרגעים הקשים שעוברים על אנדריאה היקרה שלנו בואו נשלח הודעות לכתובת של התוכנית הארגנטינאית (אינטרוסוס בלילה) בשביל לתמוך בה ולהראות את אהבתנו, בתקווה שהיא תרגיש גאה בכולנו. אז אני מזמינה אתכם לעשות זאת בהקדם האפשרי. שלחו את ההודעות בספרדית (מי שלא יודע את השפה יכול לשלוח את הודעתו לאימייל האתר ואחזיר לו אותה מתורגמת לספרדית). שלחו את ההודעות לכתובת: intrusosenlanoche@america2.com.ar
18.05.04 - אנדריאה החלה במשפט פוליטי נגד השופט
אנדריאה סיפרה אתמול בשידור חי בתוכנית "אינטרוסוס בלילה" שהיא מתחילה במשפט פוליטי כנגד השופט של הקטינים שמטפל במקרה. ביום שישי האחרון אנדריאה הייתה צריכה להיות בתוכנית אך השופט אסר עליה זאת והטיל צנזורה על התוכנית כדיי שלא יספרו פרטים נוראיים מהמקרה. אתמול בתוכנית היא אמרה זאת: "במשך 3 שנית גם עליי הוטלה צנזורה משפטית. חייתי וסבלתי מאי צדק מפי אדם של הצדק, מהפליה עקב היותי אמא יחידה ושחקנית; היה נראה שאי אפשר לשלב, או שאת אמא או שאת אשת מקצוע. זה מה שנאמר לי באופן קבוע". באחד מהמשפטים השופט אמר לה - " "את היית צריכה לדעת מה זה להיות אמא יחידה. היית צריכה לחשוב על כך לפניי שילדת אותה". אנדריאה אמרה שבמצב הזה "אין לך הרבה אפשרויות, יש לך שתיים: או שאת שותקת או עושה מה שמכריחים אותך, או שאת אומרת מספיק. אני לא רוצה את הצדק הזה בשביל בתי, לא רוצה את הצדק הזה בשביל המדינה שלי".

   אפריל 2004


02.04.04 - אנדריאה הראתה את הסימנים מהמכה שקיבלה
אתמול אנדריאה הופיעה בעצמה בשידור חי בתכנית "אינטרוסוס בלילה" ודיברה עם המנחה חורחה ריאל על כל מה שקרה. היא אמרה שהמחלה של אננה היא תורשתית ושרק לפני זמן מה ביאסוטי אמר לה שאולי כדאי לה לקחת את אננה לבדיקת עיניים. היא רוצה לקחת אותה למיאמי כדיי שיטפלו בה שם, כיוון שיש שם מכון שמתמחה בנושא.
היא סיפרה פרט פרט על מה שקרה עם ביאסוטי - במשך זמן מה אננה לא רוצה ללכת איתו, היא אף אמרה לאנדריאה שהוא נתן לה מכות בראש. אנדריאה אמרה לה שהן תרדנה יחד ושהיא תסביר לאביה יפה שהיא לא רוצה ללכת והכל יהיה בסדר. הן ירדו יחד לכניסה ואננה החזיקה את אנדריאה חזק. פעם לפני זה הוא ניסה לקחת אותה, לא הצליח ועזב. הפעם ביאסוטי התעצבן ואמר לאנדריאה להוריד את הילדה על הרצפה. אנדריאה התכופפה, פתחה את הידיים ואמרה לו שיראה, שהיא לא מחזיקה את אננה, זאת היא שניתלת עליה ושהיא לא יכולה לעשות כלום. אנדריאה קמה והוא ניסה למשוך את הילדה, וכיוון שלא הצליח דחף אותן אל דלת הכניסה. אנדריאה קיבלה מכה במותניים והיא אף הראתה את הסימנים החזקים שנשארו לה. הסיפור הזה לא התחיל מאתמול ומתמשך מאז שאננה נולדה. רק שהפעם נשבר לה והיא מודאגת לשלום ביתה ולשלומה. היא גילתה דברים רבים שלא סיפרה כמו שפעם אננה הייתה חולה והיא הייתה אצל ביאסוטי והיו צריכים לתת לה נוזלים והוא שכח והיו צריכים לאשפז אותה ל- 3 ימים.
אנדריאה מבקשת דבר אחד, לא כל כך מופרך - צדק.
כאן אתם יכולים לראות קטעי וידאו מהתכנית.

   מרץ 2004


31.03.04 - אנדריאה נמצאת באחד הרגעים הקשים ביותר של חייה
התכנית "אינטרוסוס בלילה" גילתה שביתה אננה סובלת ממחלה תורשתית בעין, שהועברה ממשפחת אביה והיא צריכה לשים רטייה על העין. למזלנו, עם טיפול טוב וממושך היא תוכל להירפא.
אם זה לא מספיק, האבא של הילדה התנהג אליה באלימות. ביאסוטי בא לאסוף את ביתו, והיא בכתה ולא רצתה ללכת איתו. הוא התעצבן ודחף את אנדריאה על דלת הכניסה של הבניין.
בהמשך התוכנית אנדריאה דיברה דרך הטלפון והסבירה על מחלתה של אננה. היא נשמעה במצב לא טוב והיא לא רצתה לדבר עם מה שקרה עם ביאסוטי.

הדבר היחיד שאנחנו יכולים לעשות זה לאחל לאנדריאה שהכל יסתדר, שיעשה צדק ושביתה תירפא בקרוב. היי חזקה אנדריאה!

כאן אתם יכולים לראות את שיחת הטלפון עם אנדריאה בתוכנית "אינטרוסוס בלילה".

   פברואר 2004


21.02.04 - סמנריו: אנדריאה תחזור ותהיה לטלנובלה
אנדריאה מופיעה בשער של המגזין הארגנטינאי "סמנריו" של השבוע הזה. בכתבה אומרים בין היתר שלאנדריאה יש פרוייקט אישי שהוא - לספר את הסיפור של חייה בטלנובלה. בינתיים מדובר אך ורק בשמועה.
קראו כאן את הראיון ב"סמנריו" בספרדית

   ינואר 2004


24.01.04 - לה נסיון: אנדריאה דל בוקה, בדרך להוליווד
בעיתון "לה נסיון" התפרסם ראיון עם אנדריאה. בראיון סיפרה אנדריאה מספר פרטים על הסרט בהוליווד. מדובר במותחן והדמות שלה היא אחת מהתפקידים הראשיים. זאת דמות שנוייה במחלוקת, אישה שנראית טובה, אך בעצם זה לא כל כך נכון. הצילומים יתחילו בחודש באפריל.
קראו כאן את הראיון ב"לה נסיון" בספרדית
09.01.04 - תתכוננו: אנדריאה תצלם סרט בהווליווד!!!
אנדריאה יצאה לחופשה עם ביתה אננה בפונטה דל אסטה באורוגוואי. משם היא רואיינה בתוכנית "לוס אינטקבלס". בראיון היא סיפרה שהנובלה שהיא צילמה במיאמי היא טלנובלה מאוד קלאסית ושהיא מקווה שישדרו אותה כמה שיותר מהר. בנוסף היא סיפרה שהיא עומדת לצלם בקרוב סרט באנגלית בהוליווד!! (מזל טוב אנדי!). בראיון השתתף גם דאדי ברייבה, ושניהם נהנו מההזדמנות לדבר.

חזרה לדף הקודם