sign in viewpages
דף הבית
ארכיון חדשות
ביוגרפיה
תמונות
טלוויזיה
סרטים
דיסקוגרפיה
מולטימדיה
כתבות
וידאו קליפים
שונות
מסביב לעולם
קישורים
פורום
שלח אימייל
קרא ספר אורחים

חתום בספר אורחים


Andrea Del Boca
Google
 
מעריצת השבוע היא:
מרטינה סרנק
לחץ כאן כדי לראות את הדף שלה, בו היא מספרת לנו על הסדרות האהובות עליה של אנדריאה, מתי החלה להעריץ אותה וכו'...
רוצה להיות מעריץ השבוע הבא?
כתוב ל info@delboca.net

Andrea Del Boca 13.08.08 - אנדריאה בבכורה של הסרט "חבר לאישתי"
אנדריאה הייתה אחת משפע מפורסמם שהגיעו לתמוך באדריאן סואר בבכורה של הסרט החדש שלו "חבר לאישתי" עם ולריה ברטוצ'לי.
תמונה: ורוניקה גוארמן
מקור: פורושואו
Gabriel Corrado 12.08.08 - גבריאל קורדו ב MI
גבריאל קורדו התארח הבוקר בתוכנית MI. גבריאל סיפר איך הוא נהנה לצלם עם אנדריאה את 2 הטלנובלות פנינה שחורה וזינגרה. הוא אמר שהם בילו נהדר כשנסעו יחד לספרד, איטליה וישראל. בנוסף, הוא סיפר שלא מזמן נפגש עם אבא של אנדריאה בנוגע לפנינה שחורה 2.
Andrea Del Boca 12.08.08 - אנדריאה ואוסבלדו?
לפי קרוניקה, אדריאן סואר הציע לאוסבלדו לפורט לככב בסדרה עם אנדריאה דל בוקה, שרוצה לחזור לשחק. הסדרה תצולם רק באמצע 2009, אז עדיין אין אישור סופי לידיעה.

מקור:קרוניקה
Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca 19.07.08 - הסוף הגדול של "אם השנה"

Andrea Del Boca היום שודרה התוכנית האחרונה של "אם השנה", בהנחייתה של אנדריאה דל בוקה. התוכנית סיפקה מקום המוקדש לאמהות כדי להראות את המאבק היומי שלהן, ובאותה הזדמנות להעניק להן כבוד והפתעות מילדיהן.
התוכנית, בהפקה של חברת אנדמול, סגרה את המעגל עם בחירה של "אם השנה" מבין שש משתתפות.
לבסוף, הזוכה הגדולה - שקיבלה 37% מהצבעות הקהל - היתה הנערה ויקטוריה מוריירה, שהוענק לה בית במתנה. בהיותה רק בת 15, יש לה ילד שהיא מגדלת לבדה, בגלל שבן זוגה נטש אותה.
במשך כל השידור המרגש, אנדריאה לוותה על ידי אמה אנה מריה ובתה הקטנה אננה.
המנחה גם קיבלה הודעות מרגשות ממספר אמהות שעברו בתוכנית, רבות מהם הודו לה על ההזדמנות שקיבלו במקום זה.
ההפתעה הגיעה מידיו של אדריאן סואר. מנהל התוכנית של ערוץ 13 בירך את אנדריאה בשיחת טלפון בשידור חי. שניהם נזכרו ברגעים המהנים שבילו כשצילמו ביחד את הסרט "אפריינסייס". בנוסף, סואר הביע בפומבי את אהבתו ואמר ש"אני לא רוצה שתעזבי את הערוץ, אני רוצה שתגידי רק 'נתראה בקרוב'".
אנדריאה אמרה ש"יהיה תענוג לחזור לפול-קה, לחזור למשחק כשאני חוגגת 40 שנה, מקצועיות הכוונה. הבאת אותי לשטח אנושי שזה ההנחייה, האמנת בי שאני יכולה לעשות זאת (...) הייתה זאת הזדמנות נהדרת". סואר הוסיף ואמר ש"בשם המשפחה של ערוץ 13 אנחנו רוצים להודות לך בגלל שזו הייתה חוויה מצויינת".

מקור: פרימיסייס ז'ה
Andrea Del Boca 19.07.08 - "אני לא רוצה שתעזבי את הערוץ"

בערב מלא ברגש, במיוחד בגלל הנוכחות באולפן של בתה אננה, אנדריאה קיבלה בשידור חי את שיחת הטלפון שהיתה חסרה: השיחה מאדריאן סואר, בתוכנית האחרונה של "אם השנה".
"אני לא רוצה שתעזבי את הערוץ, זה תענוג לסמוך על הנוכחות שלך. החוויה של התוכנית הזאת היתה מעולה, במיוחד בגלל הסימפטיה שלך ובגלל הבן אדם הטוב שאת", אמר מנהל התוכנית של ערוץ 13 לאנדריאה, שסיים את השיחה עם "בשבוע הבא נדבר".
התוכנית זכתה לרייטינג של מעל ל 7 נקודות, כשהיא שומרת על הממוצע של התקופה האחרונה.

מקור: פורושואו
Andrea Del Boca 19.07.08 - לה נסיון: אם השנה נפרדה

אנדריאה דל בוקה סיימה את התוכנית שלה עם הביקור של אימה והבחירה של זוכת אם השנה. עם שתי תוכניות בהן הדמעות זלגו מהתרגשות כזו שלא היה במה לקנא בפרקים של חלק מהטלנובלות הרבות בין כיכבה, אנדריאה דל בוקה נפרדה מהמסך הקטם עם "אם השנה", התוכנית שהנחתה מינואר בערוץ 13 ....

הכתבה המלאה בספרדית כאן

מקור: לה נסיון
Andrea Del Boca 17.07.08 - אנה מריה דל בוקה ב"אם השנה"

עם רייטינג של 7.4 נקודות, בזמן ש"מששפחת סימספון" הובילה עם 13 בטלפה ו"אינטרוסוס" ו"הפרופסיונלים" עשו 7.6 ו 6.3 בהתאמה, אנדריאה דל בוקה התרגשה בתוכנית הלפני אחרונה של "אם השנה", בה בפעם הראושנה, הצליחה לראיין מול המצלמות את אמא שלה.
"אף פעם לא אכזבת אותי כאמא רווקה, בדיוק בגלל הסיבה הזאת, בגלל שאת אמא ואין דבר יותר נפלא בעולם מהתחושה הזאת", סיפרה אנה מריה לביתה, בזמן שהוסיפה ש"לפני הרבה שנים היו לי 2 אופציות: להמשיך לעבור ולגדל את שלושת ילדי או להקדיש את כל זמני לטיפול בשלושתם. ועזבתי הכל, את הריקוד, העיתון, הכל".
Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca Andrea Del Boca

מקור: פורושואו
Andrea Del Boca 16.07.08 - לראיין את אמא


אנדריאה דל בוקה החליטה לעשות תוכניות מיוחדות לקראת השידורים האחרונים של "אם השנה" וביום חמישי הקרוב היא תראיין בשידור חי את אמה.
בפעם הראשונה בטלויזיה הארגנטינאית, אנה מריה דל בוקה תספר את סיפור חייה לפי המצלמות בשעה 17:00 בערוץ 13. בתוכנית הרבה רגשות והפתעות.
בנוסף, ביום שישי ישדור הסוף הגדול של העונה הראשונה של התוכנית. בהצבעה טלפונית תיבחר "אם השנה", והזוכה תקבל בית במתנה.
תמונה: ורוניקה גוארמן


מקור: פורושואו
Andrea Del Boca 15.07.08 - ערב שמח לאנדריאה דל בוקה


אנדריאה נהנתה אתמול כמו ילדה, כשחלקה עם אמה אנה, ביתה אננה ואחותה אנבלה, שהגיעה מארה"ב, את הקרנת טרום הבכורה של "היי סקול מיוסיקל, האתגר", באולם מלא מעריצים של כוכבי הסרט הארגנטינאי של פטגוניק ודיסני, בבימויו של חורחה ניסקו. מול ההורדה (הזמנית נכון לעכשיו) של "אם השנה", אנדריאה קיבלה פיצוי עם הילדים בבכורה זו.
אנדריאה מהווה חלק מהמורים של בית הספר בו מתרחש הסרט, והשתתפותה הפכה אותה לפופולרית בקרב הילדים ובני הנוער, כשהיא ממשיכה בקו שהתחילה בו עם היותה שופטת בתוכנית האודישנים לסרט בערוץ 13.
תמונה: ורוניקה גוארמן


מקור: פורושואו
חדשות נוספות...
כנס לארכיון החדשות בשביל לראות חדשות קודמות.


אתר זה אינו האתר הרשמי של אנדריאה דל בוקה.
לאתר אין מטרות תועלת.
כל הכתבות, תמונות או חומר אחר מובאים למטרת ידיעה בלבד.
כל הזכויות של Copyright © שמורות ליוצרים.usuarios online