אנדריאה בספרד

אנדריאה בספרד לראשונה בשנת 1976, כשהייתה בת 11. היא כבר הייתה מפורסמת שם בזכות הסרט בו כיכבה "היה היה פעם קרקס" עם הליצנים גבי, פופ ומיליקי. הסרט זכה להצלחה אדירה במדינה זו. באותה השנה היא השתתפה במופע ביחד עם הליצנים בספרד.

בשנת 1977 הם גם עשו ביחד תכנית טלוויזיה לילדים בשם "הקרקס של טה.וה.אה".

ב 1978 אנדריאה שיחקה ב"המלון של אלף ואחד הכוכבים", קומדיה מוסיקלית בטלוויזיה עם לואיס אגילה (שחקן מפורסם בספרד). התכנית שודרה בימי שבת בפריים-טיים (שעת שיא), וזכתה להצלחה עצומה. בשנה הזאת אנדריאה נבחרה ל"פז'רה ראשית" של העיר ולנסיה, בטקס החשוב ביותר שלה "הפז'אס", שנחגג כל שנה ב-19 במרץ. היא הייתה צריכה ללבוש בגד מסורתי ועשו לה תסרוקת מסורתית. התייחסו אליה כאל מעין מלכה לכמה ימים.

בשנת 1993, אנדריאה הוזמנה באופן מיוחד להצגה הרשמית של "אנטונלה" בספרד ע"י ערוץ "טלה 5". היא הגיעה לאיביזה ביחד עם אימה, דרך מדריד, בשביל להשתתף בתכנית מיוחדת בערוץ זה ביחד עם גבריאל קורדו, שהוקדשה לקידום הטלנובלות של שניהם: "אנטונלה" ו"אהבה ראשונה". בתכנית אנדריאה שרה את שיר הנושא של אנטונלה "למען האהבה הזאת". אנדריאה בילתה את זמנה החופשי בטיולים באי.

באפריל 1996 אנדריאה וגבריאל הגיעו למדריד למשך יומיים כדיי לקדם ולהציג את הסדרה "פנינה שחורה" בספרד. במהלך השהות הקצרה שלהם שם הם העניקו ראיונות רבים וצולמו ע"י מצלמות רבות.
ביוני באותה השנה אנדריאה נסעה שוב למדריד ל- 3 ימים, כיוון שהיא הייתה מועמדת לפרס מידיה 96. אנדריאה זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר, מבין 400 מועמדות, על עבודה ב"פנינה שחורה", שצוות שופטים של 300 עיתונאים מספרד וממדינות דרום אמריקאיות שונות העניק לה.
באוקטובר אנדריאה שבה למדריד לשם פגישות עבודה. היא נסעה ביחד עם אחותה, גיסה ואחיינה לוקאס.

ביולי 1999 היה הביקור האחרון של אנדריאה בספרד לבינתיים. אנדריאה הייתה צריכה לנסוע לצרפת כדיי להשתתף בשעשועון הטלוויזיה "המבצר", שצולמה באחוזה ב"לה רושל". בהיותה באירופה, אנדריאה לא רצתה לוותר על ההזדמנות לבקר בספרד, אפילו אם מדובר בכמה ימים בלבד.
תמונות נוספות: